Kitchendraw


Plánovací program KitchenDraw je opravdu všestranný nástroj a lze jej nasadit také pro profesionální použití. Takto jej prezentují sami autoři produktu:

Používání KitchenDraw je opravdu velice jednoduché!

Umisťujete jednotlivé prvky pomocí myše, stejně jako kdybyste posouvali na projektu makety vystřižené z papíru. Lineární prvky (sokly, světelné lišty, římsy, hrany pracovních desek) se umisťují automaticky.

Kitchendraw - plánovač kuchyní

Kitchendraw - plánovač kuchyní

KitchenDraw Vám ušetří spoustu času!

Všechny nutné součásti souboru pro Vašeho zákazníka se tvoří paralelně (grafický projekt, nárysy, perspektivy, cenové kalkulace a nabídky, atd.) ; jakákoliv modifikace nějakého prvku v jednom z dokumentů se projeví automaticky i na dokumentech ostatních.
Dle složitosti projektu je třeba 15 až 60 minut ke konstituci kompletní dokumentace pro jeden projekt.

S KitchenDraw můžete dělat opravdu vše!

Můžete snadno vytvořit komplikované místnosti se šikmými stropy v podkroví, zakulacené zdi, trámy, schody, sloupy, atd. a vybavit je dle potřeby díky dynamickým fukcím KitchenDraw a nespočetným parametrovatelným prvkům v katalozích.
Můžete dokonce vytvořit své vlastní katalogy nábytku díky revolučnímu nástroji MobiScript.

KitchenDraw vytváří profesionální dokumentaci!

Pomocí KitchenDraw realizujete vysoce odborné a kompletní dokumenty pro zákazníka, což Vám vytváří silnou pozici a výhodu v důležitém okamžiku rozhodování koupě zákazníkem.
A tyto dokumenty a okótované plány jsou Vám nesmírně užitečné i pro samotnou instalaci dodávky.

Kde si mohu program vyzkoušet?

Pokud vás to navnadilo a myslíte si, že KitcheDraw je program přesně pro vás, zde na stránkách www.kitchendraw.com si jej můžete vyzkoušet nebo stáhnout.